Vertiv'e Hoş Geldiniz

Your Vision, Our Passion

AboutImage

ŞİRKETİMİZ

Kritik teknolojilerinizin korunması için harika yazılım ve ekipmanlar yeterli değildir. Yıllar boyunca sektörün en ihtiyacı olduğu anlarda doğru çözümleri bulmanın getirdiği deneyim gereklidir. Ana bilgisayarları hassas soğutma sistemleriyle koruyan ilk şirket bizdik. Dağıtılmış ağlarda entegre bir muhafaza sistemi kullanan ilk şirket bizdik. İnternet aramaları ve sosyal medya nedeniyle depolama alanı ve bilgi işleme yönelik talep arttığında sektörün en büyük şirketlerinden bazılarına çevrimiçi kapasitelerini daha hızlı ve daha düşük bir maliyetle yükseltmeleri konusunda yardım ettik.

Günümüzde zorluklar ve talepler büyüdükçe, olmazsa olmaz uygulamalarınızı güçlendirmenize yardımcı olacak daha iyi yöntemler bulmaya devam ediyoruz. Emerson'ın eski adıyla Network Power şirketi olarak çalışmalarımızda kritik altyapı alanındaki en güvenilir ve en deneyimli adları bir araya getirdik. Portföyümüz dünya çapında neredeyse 250 servis merkezi tarafından desteklenen termal yönetim ile güç ve altyapı yönetimine yönelik ürün, yazılım ve çözümler içerir. Deneyim ve kaynakların bu kombinasyonu ihtiyaç duyulanlara daha iyi uyum sağlamamıza, karşımıza çıkacakları öngörebilmemize ve diğer şirketlerden çok daha etkili bir şekilde çözümler üretmemize olanak tanır.

BİZİ DAHA YAKINDAN TANIYIN

Vertiv, her biri kritik alt yapınızın kullanılabilirliği ve verimliliğini sağlamada çok önemli bir rol oynayan farklı kilit parçaların bir toplamıdır.

ENP.Application.ViewModels.ImageViewModel

Kurumsal Video

Hayatlarımız, kritik teknolojilerin her zaman çalıştığı bir dünyaya bağlıdır. Şirket videomuz, bir doktorun ve kızının günlük yaşamını ve Vertiv teknolojilerinin ve hizmetlerinin, yaşadığımız bu dijital dünyanın hayati uygulamalarına güç veren altyapıyı nasıl desteklediğini gösteriyor.

ENP.Application.ViewModels.ImageViewModel

Haber odası

Vertiv'den ve Vertiv hakkında en son haberleri okuyun.

ENP.Application.ViewModels.ImageViewModel

İş Fırsatları

Vertiv'de şu anda aradıklarınıza uyan ve gelecekle ilgili beklentilerinizi karşılayan bir kariyer sunuyoruz.

ENP.Application.ViewModels.ImageViewModel

İş ortakları

Müşterilerinizin ihtiyaçlarını karşılamanız ve işinizi büyütmeniz konusunda sizinle birlikte neler yapabileceğimiz hakkında bilgi edinin.

EN SON SEKTÖR TRENDLERİ, TEKNOLOJİLER VE ÇÖZÜMLER

Vertiv Video'yu izle

Hayatlarımız, kritik teknolojilerin her zaman çalıştığı bir dünyaya bağlıdır. Şirket videomuz, bir doktorun ve kızının günlük yaşamını ve Vertiv teknolojilerinin ve hizmetlerinin, yaşadığımız bu dijital dünyanın hayati uygulamalarına güç ...

Mart 17, 2017
Enerji/Gaz İletimi ve Dağıtımı

Is Digitisation Breaking Europe’s Utilities?

Mayıs 03, 2018
Veri Merkezleri için Kritik Altyapı | Vertiv "