İş Ortağı Programı

Ortak Başarı için Yeniden Şekillendirildi

Digital transformation has stimulated the IT industry and opportunity has never been greater. The Vertiv Partner Program is committed to helping you capitalize on these new and exciting opportunities. By teaming up with Vertiv and bringing our most innovative solutions to market, you can solve your customers most pressing challenges. As a Vertiv Partner, you’ll have confidence in knowing you’re equipped with the latest training, resources and support to help you grow your business, increase your profits, and become an industry front-runner. Together, we are more capable of meeting our customers’ needs and achieving our business goals. Together, we can be on top!

 

Dijital dönüşüm, BT sektörünü canlandırdı ve fırsat, hiç bu kadar fazla olmamıştı. Vertiv İş Ortağı Programı, bu yeni ve heyecan verici fırsatlardan yararlanmanıza yardımcı olmaya kendini adamıştır. Vertiv ile ortaklık yapıp en yenilikçi çözümlerimizi pazara sunarak, müşterilerinizin en zorlu sorunlarını çözüme kavuşturabilirsiniz. Bir Vertiv İş Ortağı olarak, işletmenizi geliştirecek, kârlılığınızı artıracak ve sektörel lider olmanızı sağlayacak en güncel eğitime, kaynaklara ve desteğe sahip olduğunuzu bilmenin rahatlığını yaşayacaksınız. Birlikteliğimizin sayesinde, müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılama ve iş hedeflerimize ulaşma gücüne sahibiz. Hep birlikte zirveye çıkabiliriz!

 
Vertiv İş Ortağı Programına katılmak kolay. Sadece başvuruyu tamamlayın. Onay aldıktan sonra, çeşitli iş ortağı avantajlarından yararlanmaya başlayabilirsiniz.

Hemen Başvurun

BU İŞ ORTAĞI AVANTAJLARIYLA
BAŞARIYA ULAŞMANIZA YARDIM EDER

Already a Partner?

Ödüllü İş Ortağı Programı

Sektörün en iyilerinden olan Vertiv İş Ortağı Programı, mükemmelliği ile pek çok kez ödüllendirildi.

WANT TO FIND A VERTIV PARTNER?

Our partners have the knowledge and expertise required to assist you with your business needs.