Kariyer

Birlikte tüm kritik teknolojilerin kesintisiz çalıştığı bir dünya inşa ediyoruz. Vertiv, kritik güç ve termal yönetim sistemleri için kritik altyapı teknolojileri tasarımında, üretiminde ve dağıtımında küresel bir liderdir. Ekiplerimiz, çeşitli iş birimlerinde ve coğrafyalarda birlikte çalışarak her seferinde bir ürün, bir proje ve bir iş ortağı prensibiyle müşterilerimizin vaatlerini yerine getirmesine yardımcı olur. Vertiv'de, şimdi ve gelecekte aradığınız kariyeri size sunacağız. Daha önce Emerson Network Power olarak bilinen Vertiv, müşterilerimiz ve hissedarlarımızın büyümesine odaklanmış faal bir işletmedir.

Herkes için eşit fırsat

Vertiv, herkese eşit fırsatlar sunan bir işverendir. İstihdam kararları; ırk, renk, din, cinsiyet, cinsel yönelim, cinsel kimlik, ulusal köken, engellilik, gazilik durumu, yaş, siyasi ilişki, genetik bilgi veya yasalar tarafından korunan diğer özellikler dikkate alınmadan verilir.

Pozisyon Arama

Vertiv'deki kariyer fırsatlarında arama yaparak bu büyüyen organizasyonun bir parçası olabilirsiniz.

Staj, İşbirliği ve MBA Programları

Vertiv, azimli çalışanların heyecan verici ve dinamik bir çalışma ortamında profesyonel hedeflerine ulaşmasını sağlamak için çok çeşitli fırsatlar sunar.

Çeşitlilik ve Katılımcılık

Vertiv, çeşitliliği destekleyen ve teşvik eden, katılımcılığı kucaklayan ve bireylere karşı saygılı olmayı amaçlayan küresel bir iş yeri oluşturmak için büyük bir çaba gösterir.

Eğitim ve Kariyer Fırsatları

Çalışanlarımıza değer veririz ve gelişimlerine yatırım yapmaktan çekinmeyiz. Bu nedenle, sektöründe öncü bir eğitim programı portföyü oluşturduk ve bunu sürekli olarak genişletiyoruz.

EN SON SEKTÖR TRENDLERİ, TEKNOLOJİLER VE ÇÖZÜMLER

Vertiv Video'yu izle

Hayatlarımız, kritik teknolojilerin her zaman çalıştığı bir dünyaya bağlıdır. Şirket videomuz, bir doktorun ve kızının günlük yaşamını ve Vertiv teknolojilerinin ve hizmetlerinin, yaşadığımız bu dijital dünyanın hayati uygulamalarına güç ...

Mart 17, 2017
Enerji/Gaz İletimi ve Dağıtımı

Is Digitisation Breaking Europe’s Utilities?

Mayıs 03, 2018