The page you're viewing is for Turkish (EMEA) region.

The page you're viewing is for Turkish (EMEA) region.

VERTIV Hakkında

Vertiv olarak, sizin vizyonunuz bizim için bir tutkudur. Bu nedenle veri merkezleri, iletişim ağları, ticari ve endüstriyel ortamlar için son derece önemli uygulamalara olanak sağlayan, görevlerin gerçekleşmesi açısından kritik teknolojiler tasarlıyor, oluşturuyor ve sunuyoruz. Eski adıyla Emerson Network Power olarak bilinen şirketimiz, global servis ağımızdan destek alan termal yönetim ile güç ve altyapı yönetimine yönelik ürün, yazılım ve çözümleriyle günümüzün büyümekte olan mobil ve bulut bilgi işlem pazarlarını desteklemektedir. Global olanaklarımız, yerel bilgi birikimimiz ve Chloride, Liebert, NetSure, Trellis gibi markalarla uzun yıllara dayanan geçmişimizi bir araya getirerek dünyanın en olmazsa olmaz uygulamalarını güçlendirmeye yardımcı oluyoruz. Kaynakların ve uzmanlığın bu benzersiz kombinasyonu gerçekleştirebileceklerinizin önünü açar.

Vertiv'i Keşfedin

Bizi neyin motive ettiğini öğrenin. Yönetici ekibimizin idaresi altında ulaşmayı hedeflediğimiz vizyon. Kısa bir tarihçemiz ve iyi bir kurumsal vatandaş olma yönündeki çabalarımız.

Vizyon ve Misyon

Geleceğe dair bir vizyonumuz ve olasılıkları gerçeğe dönüştürmek üzere bir misyonumuz var.

Tarihçe

Yeni bir şirketin girişimci ruhu ile köklü bir liderin kaynakları ve ulaşabildiği pazarları bir araya getiriyoruz.

Kurumsal Video

Hayatlarımız, kritik teknolojilerin her zaman çalıştığı bir dünyaya bağlıdır. Şirket videomuz, bir doktorun ve kızının günlük yaşamını ve Vertiv teknolojilerinin ve hizmetlerinin, yaşadığımız bu dijital dünyanın hayati uygulamalarına güç veren altyapıyı nasıl desteklediğini gösteriyor.

Fact Sheet

Annual sales, flagship brands, service centers, number of employees and more can be found in our company fact sheet.

Vertiv Infographic

Learn more about the Vertiv name, mission, vision and flagship brands.

Bizi Takip Edin

Bizimle bağlantıda kalın, Web'deki en popüler sosyal medya ve sosyal paylaşım sitelerinde güncel mesajlarımızı takip edin.

EN SON SEKTÖR TRENDLERİ, TEKNOLOJİLER VE ÇÖZÜMLER

Dil ve Lokasyon