Servislerimiz hakkında bilgi alın

Karşılaşılan her durum birbirinden farklıdır. Bu yüzden mühendislik, kurulum, proje saha operasyonları yönetimi, önleyici bakım veya enerji tüketimini izleme hizmetleri istediğinizde, kritik altyapı destek ihtiyaçlarınızı karşılamak için tasarlanmış çok çeşitli programlar ve hizmetler sunarız.

Proje Servisleri

Etkili ürün planlaması, seçimi ve dağıtımı ile yatırımınızdan daha fazla değer elde edin ve gecikmeleri veya iş tekrarlarını önleyin.

Bakım Servisleri

Hataları oluşur oluşmaz tespit edip düzelten sürekli bir bakım programı kritik varlık yönteminin ayrılmaz bir parçasıdır. Kesinti sürelerini en aza indirmek ve beklenmedik bir sorun yaşandığında hızla tekrar çalışmaya başlamak için ihtiyacınız olan servis desteğini sunar.

Performans Optimizasyon Hizmetleri

Sisteminizin olabildiğince verimli bir şekilde çalışması gerekir. Optimizasyon servislerimiz bunu sizin için sağlayabilir. Yatırımınızdan daha fazla değer elde etmenizi, enerji verimliliğini artırmanızı ve maliyetleri düşürmenizi sağlamak için kullanılmayan kaynakları ve fırsatları belirleyebiliriz. Programlarımız ve servislerimiz şunları içerir:

Eğitim

Vertiv Eğitim Kampüsü eğitimleri veya iş ihtiyaçlarınıza uygun hale getirilmiş özel derslerle BT altyapınızdan en iyi şekilde yararlanın.

HİZMET VERDİĞİMİZ SEKTÖRLER

Ürün ve hizmetlerimize yatırım yaptığınızda hedeflerimiz ortak bir paydada buluşur. İşlerinizi en yüksek performansla yürütebilmeniz ve kaynaklarınızı maksimum düzeye çıkarabilmeniz için kritik işlemlerinizin kesintisiz çalışmasını sağlıyoruz. Veri merkezi, iletişim, kamu ya da sanayi sektörlerinden hangisinde olursanız olun, size özel ihtiyaçlarınızı karşılayacak çözümlerle karşınızdayız. Özelleştirme olanağı tüm potansiyelinizi ortaya çıkarabilmeniz için yalnızca size odaklanır ve ihtiyacınız olan esnekliği sunar.

EN SON SEKTÖR TRENDLERİ, TEKNOLOJİLER VE ÇÖZÜMLER

Vertiv Video'yu izle

Hayatlarımız, kritik teknolojilerin her zaman çalıştığı bir dünyaya bağlıdır. Şirket videomuz, bir doktorun ve kızının günlük yaşamını ve Vertiv teknolojilerinin ve hizmetlerinin, yaşadığımız bu dijital dünyanın hayati uygulamalarına güç ...

Mart 17, 2017
Enerji/Gaz İletimi ve Dağıtımı

Is Digitisation Breaking Europe’s Utilities?

Mayıs 03, 2018
Telekom ve Veri Merkezi Hizmetleri | Vertiv Tam Proje Hizmetleri"